Кібернетика

Матеріал з CybWiki

Перейти до: навігація, пошук
м (Захист на Кібернетика встановлено: Закриваємо доступ на редагування анонімам ([edit=autoconfirmed] (безстроково) [move=autoconfirmed] (безстроково)))
 
Рядок 1: Рядок 1:
-
'''Кібернетика''' — наука про загальні закони одержання, зберігання, передавання й перетворення інформації у складних керуючих системах. До таких систем відносять біологічні, соціальні, електронно-механічні та інші.
+
'''Кібернетика''' (за визначенням Глушкова) — наука про загальні закони одержання, зберігання, передавання й перетворення інформації у складних керуючих системах. До таких систем відносять біологічні, соціальні, електронно-механічні та інші.
 +
Слово "кібернетика" вперше у загальному розумінні вжив Платон, а як наука вона розвинулась лише в 40-х роках ХХ століття. Перша наукова праця з кібернетики - “Кібернетика, або управління і зв’язок у тварині і машині” Норберта Вінера.
 +
Основний об'єкт дослідження кібернетики — кібернетичні системи, які розглядаються абстрактно, незалежно від їх матеріальної природи. Приклади кібернетичних систем — автоматичні регулятори в техніці, ЕОМ, людський мозок, біологічні популяції, людство.
{{доповнити}}
{{доповнити}}

Поточна версія на 18:07, 18 серпня 2012

Особисті інструменти
Простори назв
Варіанти
Дії
Навігація
Інструменти